Porovnání

Pronájem bytu 4+1, 128m², terasy 62m², Křížkový Újezdec

Křížkový Újezdec
33 900Kč/+ poplatky + elektřina
  • Popis
  • Adresa
  • Cena
  • Výhody

Popis nemovitosti

Hledáte moderní bydlení v poklidné lokalitě a s ideální dostupností do centra Prahy? Exkluzivně Vám zprostředkujeme pronájem bytu v komorním projektu Rezidence Újezdec v Křížkovém Újezdci. Viladům X-cross nabízí 3 bytové jednotky se zahradami a velkorysými terasami.

Jednotka C je umístěna ve 2. NP, s dispozicí 4+1, o celkové užitné ploše 128m². Součástí jsou dvě velkorysé terasy o velikosti 31,25m² a 30,40m². Mimo běžné úložné prostory se může jednotka pyšnit rozsáhlou půdní částí přístupnou komfortně z chodby bytu. Budoucí nájemci se mohou spolehnout na maximální soukromí, klid a rezidenční atmosféru.

Dům má 2 nadzemní podlaží se sedlovou a částečně plochou střechou, bez podsklepení. Všechny jednotky mají vyhrazené 2 parkovací stání s prostorem k zaparkování dalšího vozu pro návštěvy. Okna a venkovní dveře jsou plastová s izolačním trojsklem. Jednotky disponují  podlahovým vytápěním. Kvalitní a praktický vinyl je položen ve všech místnostech kromě koupelny a toalety. Interiér dokreslují moderní led světla. Výhodou je kompletně vybavená kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči značky Beko (myčka, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, el. sklokeramická deska spolu s troubou). Vytápění a ohřev vody zajištěn v kombinaci tepelného čerpadla a elektrokotle, což budoucím nájemcům zajistí větší úsporu nákladů.

Měsíční nájemné činí 33 900,-Kč + cca 4 500,-Kč (poplatky vodné/stočné/záloha elektřina), vratná kauce 65 000,-Kč, odměna RK 33 900,-Kč + 21% DPH. K nastěhování ihned. Majitelé preferují nekuřáky, domácí mazlíčky po vzájemné dohodě.

V blízkosti Aquapark Čestlice vzdálený 15min jízdy autem, nákupní centrum Westfiled Chodov do 19min, mezinárodní letiště Václava Havla a centrum Prahy cca 30min. Luxusní golfový resort OAKS Prague se nachází 5km, zámek Štiřín s 9ti jamkovým golfovým hřištěm 4km a velmi oblíbený Golf club Pyšely 13km.

V nedaleké obci Jesenice se nacházejí jezdecké školy Kocanda a Carrick stables, vzdáleny 10min jízdy autem. V obci Kamenice lékárna, pošta, multifunkční sportovní a tenisová hala, restaurace, školy, školky, vč. možností alternativního vzdělání. Sportovní vyžití nabízí rovněž zázemí nově zrekonstruovaného zimního stadionu ve Velkých Popovicích a v neposlední řadě lyžařský areál Chotouň s lokálním klimatem parametru našich hor.

Těšíme se na Vás na prohlídkách.

  • Město: Křížkový Újezdec
  • Kraj: Středočeský kraj
  • Země: Česká Republika

Detaily nemovitosti

Poslední úprava: 10. dubna 2024

  • Cena: 33 900Kč/+ poplatky + elektřina

Kontaktní údaje

Lucie Berková
Makléř
Lucie Berková
+420 732 265 505
Facebook

Zeptejte se na tuto nemovitost!

Souhlasím s obchodními podmínkami a ochranou osobních údajů