Porovnání

Prodej rodinného domu 222 m², pozemek 729 m², Bašť

Na Libovínek, Bašť
20 900 000Kč/vč. provize a právního servisu
  • Popis
  • Adresa
  • Cena
  • Výhody

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 5+1+G v městské části Praha – Východ, konkrétně v klidné obci Bašť s vynikající dostupností do centra Prahy a oblíbených nákupních center Letňany a Černý most. Tento prostorný dům s podlahovou plochou 222 m² Vám zajistí maximální pohodlí a každému členovi rodiny dostatek soukromí.

Po zaparkování v garáži Vás čeká cesta suchou nohou přes technickou místnost do otevřené chodby, vedoucí do obývacího pokoje s kuchyní o rozloze 63,5 m². Odtud se snadno dostanete na terasu a zahradu, vytvářející dokonalé spojení vnitřního a venkovního prostoru.

V horním patře najdete 3 pokoje a hlavní ložnici s vlastní koupelnou, vybavenou vířivou vanou a sprchovým koutem. Budoucí majitele jistě potěší přímý vstup na balkón, odkud se mohou kochat slunečními paprsky a automaticky zavlažovaným trávníkem.

Relaxujte v bazénu se slanou vodou se zastřešením a odpočiňte si v sauně v zahradním domku, který disponuje i sprchou a barem pro dokonalý chill. O možnost nekonečného počtu temp se postará protiproud a o ohřev vody pro celoroční koupání tepelné čerpadlo.

K dispozici je také krytý přístřešek pro další vozidlo s vlastní vjezdovou bránou z místní asfaltové komunikace. Jeho velikost umožňuje i parkování např. čtyřkolky, motorky, vodního skútru a ještě zbývá prostor pro zahradní nábytek anebo dřevo do krbu.

Vytápění je řešeno plynovým kotlem v kombinaci s krbovými kamny zajišťující příjemné teplo, které dotvoří tu správnou atmosféru. Bezpečnost domu je zajištěna kamerovým systémem s alarmem a požárními hlásiči, poskytující klid a bezstarostný život ve vašem novém domově. PENB nebyl prozatím majitelem dodán, a proto uvádíme třídu G.

Vážným zájemcům rádi zašleme půdorysy a podlahovou plochu všech místností.

Budeme se na Vás těšit na prohlídkách.

  • Město: Bašť
  • Kraj: Středočeský kraj
  • Země: Česká Republika

Detaily nemovitosti

Poslední úprava: 19. dubna 2024

  • Cena: 20 900 000Kč/vč. provize a právního servisu

Kontaktní údaje

Lucie Berková
Makléř
Lucie Berková
+420 732 265 505
Facebook

Zeptejte se na tuto nemovitost!

Souhlasím s obchodními podmínkami a ochranou osobních údajů