Porovnání

Prodej rodinného domu, 117,3 m², Zásada – Přední Zbytky

Zásada, Přední Zbytky
5 290 000Kč/vč. odměny RK a právního servisu
  • Popis
  • Adresa
  • Cena
  • Výhody

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám zprostředkujeme prodej novostavby rodinného domu v klidné části obce Zásada – Přední Zbytky, nacházející se na úpatí Jizerských hor. Lokalita je klidná a obklopena krásnou přírodou. Nadšence se smyslem pro sport jistě potěší nespočet turistických, cykloturistických a běžeckých příležitostí. Zároveň nabízí mnoho kulturního vyžití a sportovních zážitků v blízkém okolí.

Dům o dispozici 4+1 je přízemní s obytným podkrovím. Zastavěná plocha domu 80,9 m², užitná plocha místností 117,3 m², plocha pozemků 418 m². Stavba byla zahájena na podzim r. 2020. Střešní krytinou je ocelový falcovaný plech, při výstavbě byly použity pórobetonové tvárnice Porfix a Ytong, okna dřevěná vč. parapetů (dvojskla), podlahovou krytinou je dlažba a plovoucí podlahy. Součástí domu je kamerový systém a bezpečnostní vstupní dveře. Užívaná novostavba je před dokončením zateplení, což může být výhoda v případě požadavku na zesílení izolace. Jaký kabátek oblékne Váš nový domov? Záleží jen na Vás, hlavně bez kompromisů a na míru.

V přízemí sestává ze zádveří, chodby se schodištěm do podkroví, toaletou, koupelnou, technickou místností, kuchyně a obývacího pokoje. Podkroví sestává z chodby, toalety, komory, dvou pokojů a ložnice.

Dům je napojený na elektřinu, výhodou je vlastní kopaná studna, odpady jsou řešeny bezodtokovou jímkou, ohřev vody elektrickým bojlerem, vytápění zajištěno kamny na dřevo s teplovodním výměníkem v kombinaci s akumulační nádrží na topnou vodu.

Výhodou jsou nízké provozní náklady ve výši cca 4 500,-Kč/měs. (i díky kombinaci vysokého a nízkého tarifu elektrické energie). Majitelem byl dodán průkaz energetické náročnosti budovy s ukazatelem B – Velmi úsporná.

ZŠ a MŠ umístěny v obci Zásada, zastávka MHD pouze 80m od domu. Dojezd do blízkého Jablonce n./Nis. cca 15min autem, do Prahy 1h 30min. Lyžařské středisko Ski centrum Zásada vzdálené pouhých 5min, Ski areál Špičák 15min, lyžaři oblíbený Bedřichov 30min.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme se zajištěním financování nového bydlení přímo na míru. Těšíme se na Vás.

  • Město: Zásada - Zbytky
  • Kraj: Liberecký kraj
  • Země: Česká Republika

Detaily nemovitosti

Poslední úprava: 27. listopadu 2023

  • Cena: 5 290 000Kč/vč. odměny RK a právního servisu

Kontaktní údaje

Lucie Berková
Makléř
Lucie Berková
+420 732 265 505
Facebook

Zeptejte se na tuto nemovitost!

Souhlasím s obchodními podmínkami a ochranou osobních údajů