Porovnání

Prodej pasivního rodinného domu, Pardubice – Svítkov

 • Popis
 • Adresa
 • Cena
 • Výhody

Popis nemovitosti

Vítejte v Pardubicích, konkrétně městské části Svítkov, kde pro vás máme exkluzivní novostavbu rodinného domu Face. Pokud máte rádi přírodu, určitě oceníte, že se jedná o pasivní dřevostavbu, která splní veškerá vaše očekávání.

Celková podlahová plocha domu je 175 m² a dispozičně jde o 5 kk s garáží a dílnou. Do garáže a dílny díky zastřešené uličce se světlíkem dojdete „suchou nohou“ a je možné zde parkovat kočárek, kolo, či motocykl bez toho, aniž by vám zmokly. Prostorná garáž se špičkovými vraty Trido, jejichž rám je skrytý ve fasádě, a dílna mají navíc krásnou zelenou střechu, pokrytou vegetací. O vaše bezpečí se postará zabezpečovací systém Jablotron EZS. O pořádek se zase postará centrální vysavač  Husky, který má „strojovnu“ v dílně, aby v domě nikoho nerušil. Zvenku jistě zaujmou okna Slavona Progression, která mají rám také skrytý ve fasádě a elektricky ovládanou předokenní stínící techniku. Elegantní a čisté linie domu dotváří exteriérové a interiérové parapety z litého mramoru. Milovníky přírody určitě potěší obklad z pečené borovice v přední a boční části domu.

Po vstupu do domu se ocitnete ve vstupní hale, odkud můžete pokračovat do spodní koupelny, jedné z ložnic, či do prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Jeho součástí je moderní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči.  Celý dům má podlahové vytápění. Díky bezbariérovému založení se z celého prvního nadzemního podlaží vychází na zahradu v rovině. Nad jídelním stolem zajišťuje dostatek světla otevřená galerie se čtyřmi střešními okny, stíněnými předokenními roletami. Mezi schodištěm a obývací stěnou je vstup do technické místnosti.  V prvním podlaží je podlaha pokryta dlažbou.

Z obývacího pokoje se dále můžeme vydat po dubovém schodišti se skleněným zábradlím do druhého nadzemního podlaží, kde se nachází další 3 ložnice a 2 koupelny. Jedna z ložnic má svoji vlastní koupelnu, do které procházíte přes šatnu, kde si můžete pohodlně odložit před koupelí a nebo se naopak obléknout po koupeli. Ve všech místnostech je vinylová podlaha a přiznané krovy, což přináší ještě více prostoru. Je zde použita také nadkrokevní izolace, která zamezí únikům tepla.

O vytápění se stará moderní systém BIOSUNTEC home, který se skládá z deseti fotovoltaických panelů na střeše, rekuperace a tepelného čerpadla. Díky této špičkové technologii jsou orientační roční náklady na topení pouhých 2506 Kč. Další velkou úsporou je také využití dešťové vody na splachování WC. Průkaz energetické náročnosti budovy máme k dispozici – klasifikační třída A – Mimořádně úsporná.

Terénní úpravy kolem jsou aktuálně dokončené. Připraveny jsou také inženýrské sítě pro napojení hobby domu na zahradě, případně bazénu.

Z městské části Svítkov je skvělé MHD spojení do centra Pardubic (během 10 min jste např. na Hlavním nádraží, během 15 minut na Masarykově náměstí). V docházkové vzdálenosti (5 min) je i MŠ Doubek, obchod, restaurace, dětská hřiště a různá sportoviště. Deset minut pěšky je vzdálená Plochá dráha Zlatá přilba, patnáct minut Pošta Pardubice VI.

Rodinný dům byl právě dokončen a je připraven stát se Vaším novým domovem. V rámci naší skupiny dovedeme zajistit také výhodné financování. Budeme se na vás těšit na prohlídce!

Adresa

 • Město: Pardubice
 • Kraj: Česká Republika
 • Země: Česká Republika

Detaily nemovitosti

Poslední úprava: 17. října 2023

 • Velikost nemovitosti: 175 m²
 • Velikost pozemku: 694 m²
 • Garáž: 1
 • Rok výstavby: 2023

Kontaktní údaje

Jakub Hanuš
Makléř
Jakub Hanuš
+420604789834
Facebook

Zeptejte se na tuto nemovitost!

Souhlasím s obchodními podmínkami a ochranou osobních údajů