Porovnání

Prodej dvougeneračního domu 215 m², pozemek 3309 m²

Příkrý, Česko
4 790 000Kč/vč. provize a právního servisu
 • Popis
 • Adresa
 • Cena
 • Výhody

Popis nemovitosti

 

Chcete bydlet nebo podnikat na půl cesty mezi Českým rájem a Krkonošemi? Denně se kochat nádherným výhledem na Jizerské hory a Krkonoše? Tak možná právě na vás čeká tento dvougenerační dům s velkým potenciálem.

Nabízím vám jedinečnou nemovitost, která se nachází v obci Příkrý, která je vzdálená 6,2 km od města Semily a 23 km od města Turnov směr Krkonoše. Celková užitná plocha tohoto dvoupodlažního domu je 215 m². K domu patří pozemky s rozlohou celkem 3 309 m². Na pozemcích je k dispozici starý kamenný sklípek s klenutým stropem a také starší garáž.

V současné době dům není obýván, ale stačí se pustit do dokončení rekonstrukce 2. nadzemního podlaží (podkroví) a můžete se zabydlet. V přízemí je dokončená nová koupelna, technická místnost a je zde potenciál druhé bytové jednotky. Velkou výhodou jsou dva samostatné vchody, díky kterým můžete dům využít i pro vícegenerační bydlení, rozdělit ji na samostatné bytové jednotky či spojit bydlení s podnikáním.

Dům stojí na pozemku s krásným výhledem do kraje. Uvidíte kostel v Bozkově a v dáli také Jizerské hory a Krkonoše. Celková rozloha pozemků je 3 309 m² a v tuto chvíli majitel vyřizuje s majitelem vedlejších pozemků výměnu tak, aby bylo rozložení vlastněných pozemků kolem domu logičtější. O probíhající výměně Vás rádi budeme informovat na prohlídce. Obě bytové jednotky mohou mít kromě samostatného vchodu také oddělené posezení s dostatkem soukromí – jedna před domem a druhá za domem, kde je možné vybudovat např. terasu s bazénem.

V přízemí je aktuálně možné využívat koupelnu s toaletou a technickou místnost s kotelnou, ostatní místnosti se nevyužívají a jsou určené k rekonstrukci. Po rekonstrukci tu ale může vzniknout kuchyně s přístupem na terasu za domem, obývací pokoj a jedna ložnice.

Dům v rámci rekonstrukce dostal novou střešní krytinu z plechových šablon a nová podkrovní vestavba má z jedné strany dokončené zateplení. Obvodové zdivo v přízemí je z kamene a cihel a je velmi silné, takže zateplovat není třeba. V domě je uskladněn materiál, který je určen na dokončení zateplení štítů podkrovní vestavby. Pro rekonstrukci a vestavbu podkroví je samozřejmě vydané platné stavební povolení.

V prvním patře (podkroví), které je přístupné samostatným vchodem, se po dokončení rekonstrukce budou nacházet celkem 3 ložnice, jídelna, obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelna. V obývacím pokoji jsou balkonové dveře, nový majitel zde tedy bude moci vybudovat balkon s tím nejkrásnějším výhledem. Výhodou je, že si můžete bytovou jednotku (podlahy, barvy povrchů, koupelnu, kuchyňský kout) v prvním patře zařídit přesně podle svých představ.

Tento dům má velký potenciál a několik možností využití. Může sloužit k vlastnímu bydlení nebo rekreaci pro dvě generace. Nebo také k vlastnímu bydlení nebo rekreaci s pronájmem bytové jednotky v přízemí. Další možností je pronájem obou bytových jednotek např. k ubytování turistů.

Zaujala Vás tato nabídka? Věřím, že ano, protože domů s takovým otevřeným výhledem a širokou škálou využití se moc nevidí. Ozvěte se mi, rád s Vámi proberu vše, co by Vás zajímalo, včetně možných způsobů financování.

 

 • Adresa: Příkrý, Česko
 • Město: Příkrý
 • Kraj: Liberecký kraj
 • PSČ: 513 01
 • Země: Česká Republika

Detaily nemovitosti

Poslední úprava: 7. července 2022

 • Cena: 4 790 000Kč/vč. provize a právního servisu
 • Velikost nemovitosti: 153 m²
 • Velikost pozemku: 3309 m²
 • Garáž: 2

Kontaktní údaje

Jakub Hanuš
Makléř
Jakub Hanuš
+420604789834
Facebook

Zeptejte se na tuto nemovitost!

Souhlasím s obchodními podmínkami a ochranou osobních údajů